Låt oss göra något fantastiskt tillsammans

Vi är din lokala stenleverantör. Handgjord kvalité när det är som bäst.

Sjödins Stenhuggeri

Sjödins Örebro

Adress

Karosserigatan 5

703 69 Örebro

Öppetider

Måndag – Fredag: 07:00 – 16:00

Vid tider efter efter 16:00 hänvisar vi till tidsbokning på info@sjodinsstenhuggeri.se eller telefon på 019-311640

Sjödins Stockholm

Adress

Symmetrivägen 19

196 37 Kungsängen

Öppetider

Måndag – Fredag: 07:00 – 16:00

Vid tider efter efter 16:00 hänvisar vi till tidsbokning på info@sjodinsstenhuggeri.se eller telefon på 019-311640

Vill du jobba hos oss?

Vi växer konstant och letar alltid efter driva medarbetare. Tror du att du skulle passa hos oss? Tveka inte på att ta kontakt!

Sebastian Åberg

Fabrikschef

Sebastian@sjodinsstenhuggeri.se

Rebecka Fallén

Offert / Order

Rebecka@sjodinsstenhuggeri.se

Louise Östman

KAM

Louise@sjodinsstenhuggeri.se

Jörgen Fallén

Kalkyl plattsättning | Örebro

Jorgen@sjodinsstenhuggeri.se

Oscar Olofsson

Plattsättning | Örebro

 

Jonas Berglund

Gravsten | Örebro

Jonas@sjodinsstenhuggeri.se

Thomas Samuelsson

Montör | Örebro

0708227769

Tobias Celander

Produktion | Örebro

 

Patrik Ahlstrand

VD

Patrik@sjodinsstenhuggeri.se

Barbara Bugday

Ekonomichef | Örebro – Stockholm

Barbara@sjodinsstenhuggeri.se
0708227645

Carl-Philip Rönnberg

Försäljningschef | Örebro – Stockholm

Carl-phlip@sjodinsstenhuggeri.se

0768211400

Janos Lucacs

Tillverkning | Stockholm

 

 

Amirjon Khudoyberdiev

Tillverkning | Stockholm

 

 

Robin Samuelsson

Montör | Stockholm

 

 

Andreas Dieterich

Montör | Stockholm



Zoran Ivezic

Mätning | Stockholm